Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira 1.6 benzin plin

3 000 ЕУР

Се продава од: Rade 24 мај 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
Se prodava opel zafira 1.6 benzin plin so atest 7 sedista original kilometraza 2001 godina super kola domakinska nevozena , tuku sto registrirana . Koj saka super kola neka poveli . Plin 600 evra , 100 evra krov i registracija .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации