Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira

5 200 ЕУР

Се продава од: Perica Вчера 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
Se prodava Opel Zafira 1.9 110kw
Ful oprema bez kožni sedišta,senzori napred pozadi,greači na sedišta,panorama krov,klimatromik,komandi na volan 6 brzini itn......
Leaflet
Кон почеток