Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel zafira 2.2

3 850 ЕУР

Се продава од: Ruzdi 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Zafira
Opel zafira 2.2 DTI
2003 Godin
Registiran 05.05.2019
So dobro sostoyba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации