Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР

5 500 ЕУР

Се продава од: Veton Вчера 10:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Zafira
Se prodava Opel Zafira 1.9 cdi 2007 g. Kolata e odlicna sostojba full oprema 156 301 km realna kilometraza.
Leaflet
Кон почеток