Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Се продава од: Natali Markoska 28 јул. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Zafira
2008 godina
Registrirana do 29.01.2021
Dizel
Natali Markoska
078271187
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации