Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 1007 1.4HDI

2 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 13 јан. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата

HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI 0 EUR
SE BARAAT VOZACI 0 MKD
PEUGEOT 308 1.6HDI 109HP 4 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
1007
*Мотор 1.4 HDI
*АBS Кочници
*6 воздушни перничиња
*Серво управувач
*Темни стакла
*Кодиран клуч
*Клима уред
*Магленки
*Алуминиумски бандажи
*CD Radio фабричко
*Паркинг сензори
*Сензор за дожд
*Сервисна книшка
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI 0 EUR
PEUGEOT SATELIS 4 990 EUR
MERCEDES-BENZ ML 320 CDi 10 990 EUR
SE BARAAT VOZACI 0 MKD
Кон почеток