Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Paugeot 1007

2 500 ЕУР

Се продава од: Igor 13 ноем. 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
1007
Vo odlicna sostojba so realni kilometri!!!
Leaflet
Кон почеток