Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 106 -97

800 ЕУР

Се продава од: Ivica 01 дек. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.710 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Peugeot
Модел
106
Kolata e vo odlichna sostojba
Leaflet
Кон почеток