Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 106 1.4

1 900 ЕУР

Се продава од: Xheki 18 апр. 09:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
106
PRODAVAM PEZO 106 1.4 BENZIN NA KOLLATA POSEDUVA STAKLA NA DUGME IDRAULIK VOLAN ABS CENTRALNA BRAVA RADIO CD AJRBEG KOLATA NEMA MANA 4 NOVI GUMI SAVA CEL SET NA REBRASTI KAISH E SMENAT ULJE FILTRI KOLATA E TOP REGISTRIRAN ZA POCE INF 070639110
Leaflet
Кон почеток