Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 106 benzin/plin atest registrirano

750 ЕУР

Се продава од: Angel Pesevski 05 септ. 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
106
Се Продава Пежо 106 ,година на производство: 1994
-Бензин/ атестиран плински уред LOVATO
-Алуминиумски бандажи со 4 НОВИ ГУМИ
-Радио USB/Mp3/Aux
-НОВ акумулатор
Јавете се за повеќе информации...
Ангел: 075-498-758
Angel Pesevski
075498758
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации