Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 107 (prv gazda)

2 600 ЕУР

Се продава од: Миле Гештаковски 18 окт. 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
107
Se prodava Peugeot 107, od prv gazda kupeno vo Makedonija od avtosalon. So 4 vrati, redovno servisirano i odrzuvano, so mnogu mala potrosuvacka na gorivo.
Tel. 077 877 367
Mile
Миле Гештаковски
077877367
Leaflet
Кон почеток