Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL AGILA 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI MOTOR NA LANCE

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI SPORT LINE MODEL NAVI 0 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.SPORT LINE MODEL 0 EUR
PEUGEOT 407 2.0 HDI 6-BRZINI EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
107

OPEL AGILA 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI
AGILATA E 2011god
-KLIMATRONIK
-MOTOR NA LANCE
-ALARM
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI CONFORT MODEL 0 EUR
PEUGEOT 407 2.0 HDI 6-BRZINI EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
KUKA SO DVOR DOBRA LOKACIJA 0 EUR
FIAT CROMA 1.9 MULTIYET 6-BRZINI EKSKLUZIV OPREMA 0 EUR
Кон почеток