Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 308 1.6 HDI EKSKLUZIV 104840KM.SERVISNA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA AUDI A5 17ki A3 17ki 0 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI SPORT LINE MODEL NAVI 0 EUR
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 51KW.MOTOR NA LANCE CONFORT 0 EUR
OPEL ZAFIRA B 1.6 BENZIN-PLIN COSMO OPREMA 7-OSOBI 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
107

-PEUGEOT 308 1.6 HDI EKSKLUZIV OPREMA-
104000KM. GARANCIJA 💯
---EKSKLUZIV MODEL---
-KLIMATRONIK
-ALARM
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-BORD KOMPJUTER
-NOVI GUMI
-TENPOMAT
-SERVO
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- METALIK PRVA BOJA
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
FIAT 500 1.4 BENZIN SPORT MODEL 6-BRZINI 0 EUR
OPEL CORSA C 1.3 CDTI 51KW MOTOR NA LANCE 0 EUR
OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-PLIN MOTOR NA LANCE 0 EUR
BMW 320D 2.0 DIZEL 163KS DINAMIK OPREMA EURO 4 0 EUR
Кон почеток