Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

VW Polo 1.4tdi 70ks 156.000km novo 2008 MT Auto 4 200 ЕУР
Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto 4 200 ЕУР
Mitsubishi Colt 1.1 75ks 154000km 2008 MT Auto 3 300 ЕУР
Bmw 318d 2.0 143ks xenon pdc 122.000km novo 2014 MT Auto 13 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
107
peugeot 107 1.0 benzin 70 ks comfort oprema fejslift euro-5,
- 148000 km , servisna kniska unikat ! ! !
-- napomena: 100% garancija za km ! ! ! --

- alu bandazi so novi gumi
- klima (ladi perfektno)
- motor na lanec mn eftin za odrzuvanje
- radio cd mp3 usb aux sd card
- esp sistem protiv prolizguvane
- recaro sedista so podesuvanje
- abs asr srs sistemi za stabilnost
- multifunkcionalen bord kompjuter
- servo volan so podesuvanje
- greaci na retrovizori
- senzori za dozd
- el na stakla
- 6 airbags
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana
- kolata e na realni ** 148000 km **
- 100 % garancija za kilometri
- servisna kniska do posleden km
- alarm
- najekonomicniot motor i najizdrzliviot motor
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi, nema udari i nema ostetuvanja
- po kolata nema farbani delovi, podvozje stegnato bez tropanje, motor mnogu tivok bez nikakvi sumovi, mnogu brz, mnogu ekonomicen

--- uvezena od italija ....plateni davacki

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto 5 800 ЕУР
Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto 9 500 ЕУР
SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto 6 800 ЕУР
Fiat Bravo 1.6 JTDM 120ks 155.000km 2009 MT Auto 4 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации