Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 107 -09

2 900 ЕУР

Се продава од: Dean Вчера 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
107
Se prodava Peugeot 107 proizvedeno 2009 god.vo odlicna sostojba...Napraven redoven servis,smeneta lamela i potisna,vhraden plinski ured,klima...
Leaflet
Кон почеток