Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema 2007 114.000km Extra

2 799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI Вчера 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата

Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO 15 900 ЕУР
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI Facelift Registrirano Euro 5 2012 10 699 ЕУР
BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO! 16 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
107
Peugeot 107 1.0 Benzin 114.000km
Godina 2007
Plateni davacki do registracija
Full oprema funkcionalno sve
4 novi gumi
Cena 2799€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo odlicna sostojba kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e maksimalno socuvan extra malo kolice za pocetnik povekje info 077 742 464

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat karsi Mlecniot restoran Vatasa
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI Facelift Registrirano Euro 5 2012 10 699 ЕУР
VW Polo 1.4TDI 70ks Comfortline Full oprema Extra 2006 3 499 ЕУР
Peugeot 207 1.4HDI 75ks Facelift Full oprema 2009 Extra 3 699 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации