Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 107 uvoz CH

Се продава од: Ce 18 апр. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
107
Uvezen od Ch vo super vozna sostojba
107.....1000 cc benzin
2005
5 vrati
Registriran
140000 km
Moze dase proba i vidi
Cena po dogovor
070 585 271
Leaflet
Кон почеток