Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT -08 1.6 e hdi

9 500 ЕУР

10 990 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Денес 02:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
2008
Se prodava Peugeot 2008, motor 1.6 e-hdi, menuvach automatik, so business allure oprema (full so navigacija, dvoozonska avtomatska klima,steptronic menuvach, ambientalno svetlo, led dnevni svetla......), proizvedeno 2015ta godina, so 152000 originalni kilometri, registrirano so zelen karton do April 2020 godina.
Moze zamena so pomala kola do 5000 evra,(prednost Pasat, Jetta, Golf od 2008 nagore) i vasha doplata po prethoden dogovor.
Aleksandar
070239448
Leaflet
Кон почеток