Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 2008 1.6 blue hdi 120ks 2017 allure led Auto Grup

10 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 17 септ. 18:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz B 180 cdi 2015 sport automatic Auto Grup 10 900 ЕУР
Citroen C4 Picasso 1.6HDI 2016 automatik exclusive 9 300 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 131KS 2017 TEKNA CAMERA 360 AUTO GRUP 14 500 ЕУР
Renault Clio 1.5dci 2017 energy led navi Auto Grup 6 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
2008
peugeot 2008 1.6 blue hdi 120ks 2017 allure so najvisoko nivo na opremenost perfektna sostojba od uvoz plateni site davacki do registracija auto grup vrsi prodazba uvoz i razmena na avtomobili golem izbor na avtomobili, poseduvame pri registracija so 20% dopolnitelen popust za sekoe kupeno vozilo povelete.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071 866 806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Vespa Peugeot Satelis 400c 2009 perfektna sostojba 2 300 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 131KS 2017 TEKNA CAMERA 360 AUTO GRUP 14 500 ЕУР
Peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik led navi Auto Grup 11 900 ЕУР
Ford Focus 1.5 TDCI 105ks 2018 EcoNetic Auto Grup 9 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации