Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik led navi Auto Grup

11 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 15 септ. 20:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

Peugeot 2008 1.6 blue hdi 120ks 2017 allure led Auto Grup 10 900 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 DCI 2019 tekna 78.000km novo Auto Grup 17 900 ЕУР
Golem izbor na avtomobili  Auto Group 0 ЕУР
Citroen DS4 1.6HDI 120ks 2018 unikaten model edinstven vo MK 12 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
2008
peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik full opremeno led svetla navigacija golema displej na tac kozen volan komandi na volan park senzori tempomat bord komputer metalik boja novi gumi. uvezeno od germanija redovno servisirano i odrzuvano isklucivo vo ovlasten servis originalni kilometri. auto grup vrsi prodazba uvoz razmena na avtomobili golem izbor na avtomobili posreduvame pri registracija so 20% dopolnitelen popust.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071866806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Vespa Peugeot Satelis 400c 2009 perfektna sostojba 2 300 ЕУР
VW Passat 1.6 TDI 120ks 2017 comfortline 78.000km Auto Grup 15 800 ЕУР
Opel Astra 2.0 CDTI 160ks 2011 xenon panorama Auto Grup 6 700 ЕУР
Audi A1 1.6TDI 90ks 2013 sportback SLine led 69.000km novo 9 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации