Македонски | Shqip | English |

Peugeot 205

Се продава од: Larisa Sisi 06 јун. 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР   600 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 205
Prodavam peugeot205 odlicen motor, karoseriski dobro elektrika na stakla potrebno e samo poliranje i registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток