Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 ЕУР

Се продава од: Erdzan Erdzo Rifatovski Вчера 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Peugeot
Модел
206
SE PRODAVA PEUGEOT 207 KAKO NOV, VREDI DA SE VIDI VO ISPRAVNA SOSTOJBA. TELEFON ZA KONTAKT 075 856 000 ROBERT BITOLA
Erdzan Erdzo Rifatovski
075856000
Leaflet
Кон почеток