Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 hdi

2 500 ЕУР

Се продава од: Ljupco 02 мај 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
Se prodava Peugeot 206 vo odlicna sostojba, mnogu ekonomicno i zacuvano, mala potrosuvacka, celosna oprema, uvezeno od Germanija, vtor sopstvenik, familijarno vozilo so tri vrati.
Leaflet
Кон почеток