Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 -06 odlicno socuvana

3 900 ЕУР

Се продава од: Zlatko 11 дек. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
206
Kolata ne e uvezena. Napraven e golem servis, smeneto e korpa so lamela, rebrast i klinast kais i nov akumulator. Redovno e servisirana so realni 90000km. Kolata e vo perfektna sostojba.
Leaflet
Кон почеток