Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 -10

3 500 ЕУР

Се продава од: Jovco 27 ноем. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
206
1.4 ,44kw
Kolata e vo top sostojba so novi gumi i e servisirana
Registracija do 11/2021
Leaflet
Кон почеток