Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4HDI

1 090 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Финанс-Тим 27 јун. 22:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Финанс-Тим

Финанс-Тим

3 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz E 200 cdi 20 500 ЕУР
VW LUPO 1 050 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
VO POTPOLNO ISPRAVNA SOSTOJBA UVEZENA OD ITALIJA,KOLATA MOZE DA SE REGISTRIRA NA BG TABLICI ZA NEKOLKU CASA. MOZE I DA SE DONESE ZA DELOVI.
CENATA E FIKSNA ZA KESH!!!
,ZA ZAMENA E 1500EUR
KOLATA SE NAOGA NA PLAC VO KUSTENDIL
Финанс-Тим
079209111


WhatsApp:
079209111
Leaflet
Финанс-Тим

Финанс-Тим

3 Огласи во продавницата
VW LUPO 1 050 ЕУР
Mercedes-Benz E 200 cdi 20 500 ЕУР
Кон почеток