Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206SW 1.4HDI 70KS 152000km LIZING MAKSAUTO

Се продава од: MAKS AUTO Денес 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
206
Одсега во MAKS AUTO ќе може да го купите вашиот омилен автомобил на одлoжено плаќање преку најдобрата лизинг компанија МОГО ЛИЗИНГ.
ДО 615000 ден со лична карта без жиранти и до 72 месечни рати.

PEUGEOT 206SW NEW FACE ENERGIE SPORT 1.4hdi 50KW 75KS-06 NOV UVOZ SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST PERFEKTEN MOTOR PREKRASEN ENTERIER

1GODINA GARANCIJA(NA MOTOR I KM)

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NE E STOENA PO PLACEVI****

****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO IZVADENA HOMOLOGACIJA ****

****KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI MAXIMALNO SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE BEZ UDARI FARBANICI I GREBANICI ***

****KOLATA E NA 152000 KM 100% REALNI KILOMETRI SO SERVISNI DOKUMENTI SERVISIRANA DO POSLEDEN MOMENT MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- ABS
- SERVO
- KLIMA
- TEMPOMAT
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA SEDISTA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- BOARDCOMPUTER
- I USTE MNOGU OPREMA.. FULL SPORT PAKET

****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA ZA CENA KE SE DOGOVORIME****

Leaflet
Кон почеток