Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 1.6 HDI -04

2 000 ЕУР

Се продава од: robert 19 дек. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
206
Peugeot 206 1.6HDI registriran do 07.2020. Pominata kilometraza 210000km. Full oprema.
Leaflet
Кон почеток