Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 Dizel vo super sostojba

1 500 ЕУР

2 000 ЕУР

Се продава од: Gorgi K 28 ноем. 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.210 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Peugeot
Модел
206
Dizel Motor

Kolata e raspolozliva za da se vidi vo Resen (Prespa)

Contactirajte za poveke detalji na 078 609 389
Gorgi K
078609389
Leaflet
Кон почеток