Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206

Се продава од: Igor 07 авг. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
Peugeot 206 1.9 proizveden 2003godina ,kupeno vo mk.vtor gazda mnogu dobro odrzavano za svoja dusa cuvano ,od servis napraveno e skoro se ..lamela ,rebresti ,zaden trap,gumi novi,akumulator nov,итн.realna kilometraza,199500km.
Нема посетени огласи
Кон почеток