Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206

2 200 ЕУР

Се продава од: Jordan 19 јун. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
Se prodava Peugeot 206 1.1 2003god.
So pominati 140000 km. Elektricni prozori I klima.
Registrirano do 03.2020
Leaflet
Кон почеток