Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 1.4 hdi

Се продава од: Antonio 22 ноем. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
Prodavam pezo 206 1.4 hdi , jas sum prv sopstvenik, pezoto e redovno servisirano vo maltene perfektna sostojba... mn malku trosi nema defekti ... za godinata e odlicno zacuvano
Antonio
070215547
Leaflet
Кон почеток