Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4 -05

1 900 ЕУР

2 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 13 јан. 13:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

13 Огласи во продавницата

VOZAC SO C I E KATEGORIJA -
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 3 700 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
*Климатроник
*еликтрика на напредни стакла
*Електрични склопливи ретровизори
*ЦД радио со команди на волан
*4 Воздушни перничиња
*Кожен волан
*Серво управувач
*АBS Кочници
*ESP
*Индикатор на надворешна температура
*Светла за магла
*Патен компјутер
*Кодиран клуч
*Далечинско заклучување
*Темни стакла
*Металик боја
*Сервисна книшка
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz.
Visit our store page
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Show on the map
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
Leaflet
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

13 Огласи во продавницата
VOZACI -
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
VOZAC SO C I E KATEGORIJA -
Кон почеток