Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 1.4 Benzin 2006

2 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 17 јул. 16:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
*Мотор 1.4
*АBS Кочници
*4 воздушни перничиња
*Серво управувач
*Кодиран клуч
*Клима уред
*Магленки
*CD Radio фабричко
*Сензор за дожд
*Електрични предни прозори
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

19 Огласи во продавницата
QuickSilver 505 Open so prikolka i motor 22 000 ЕУР
Sea Ray 210 SPX 4.5 250 hp 53 500 ЕУР
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI -
Peugeot 206 1.4HDI -07 2 700 ЕУР
Кон почеток