Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 05 септ. 14:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 400 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
*Климатроник
*еликтрика на напредни стакла
*Електрични склопливи ретровизори
*ЦД радио со команди на волан
*4 Воздушни перничиња
*Кожен волан
*Серво управувач
*АBS Кочници
*ESP
*Индикатор на надворешна температура
*Светла за магла
*Патен компјутер
*Кодиран клуч
*Далечинско заклучување
*Темни стакла
*Металик боја
*Сервисна книшка
Нема посетени огласи
Кон почеток