Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 1.4HDI -07

2 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 17 јул. 14:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

19 Огласи во продавницата

PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 ЕУР
PEUGEOT SATELIS 4 990 ЕУР
Quicksilver 675 Open 150-225hp 38 500 ЕУР
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
*Мотор 1.4 HDI
*АBS Кочници
*4 воздушни перничиња
*Серво управувач
*CD Radio Blaupunkt mp3, CD
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

19 Огласи во продавницата
PEUGEOT SATELIS 4 990 ЕУР
FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 ЕУР
Sea Ray 210 SPX 4.5 250 hp 53 500 ЕУР
PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI! -
Кон почеток