Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Peugeot 206 1.6 HDI

2 399 МКД

Се продава од: Filip 03 дек. 12:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Peugeot
Модел
206
Pezo 206 1.6 hdi.
Klimatronik.
Al.bandasi so novi zimski gumi.
kozen enterier.
Radio/CD
Poveke informacii na tel 078913564.

Кон почеток