Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 -00

1 800 ЕУР

Се продава од: Qamo 08 мар. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
Se prodava Peugeot 206 benzin so vgraden plin so pominati so 180000 km registriran do 02.2017 godina vo odlicna sostojba za poveke informaci na tel. 071290360
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации