Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 1.1

1 800 ЕУР

Се продава од: Saso 19 мај 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
206
Peugeot 1.1 60ks so 4 vrati, 2003
145.478km realni , 4 novi gumi, nov zaden trap,
Klima nema. Centralno , servo i cd. Servis na motor napraen ulje ,svecice, filter vazduh i filter polen.Registrirana vcera. Nema mana.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации