Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206

4 200 ЕУР

Се продава од: Hake Ramovic Вчера 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
206
Kolata kako nova so pominati 65000 km prv sopstvenik euro 5 motor so ljetni i zimski gumi ganc novi,registrirana do 7/2020 g
Hake Ramovic
077608783
Кон почеток