Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4 HDI. 50 kw.2006 g.FUL OPREMA

3 250 ЕУР

Се продава од: ..... Вчера 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
207
PEUGEOT 207 HDI. 50 kw - 68 ks. VO ODLICNA SOSTOJBA SO NAJ VISOKO NIVO NA OPREMA.
PLATENI KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Leaflet
Кон почеток