Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4 HDI -07 CISTO NOVO Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 19 мај 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

OPEL FRONTERA 2.2 DTL -04 4X4 SPORT PAKET FULL 0 МКД
MINI COOPER 85 kw SPORT PAKET-MAKS AUTO 0 МКД
OPEL MERIVA 1.4 BIFUEL -08 BENZIN PLIN MAKS AUTO M 0 МКД
VW BORA 1.9 TDI -02 HIGHLINE 6BRZINI MAKS AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
207
NOVO NA PAZAROT CISTO NOVO

PEUGEOT 207 1.4 HDI -07 50kw 188000 km
MAXIMALNO
SOCUVANО SO DVA FABRICKI KLUCA SO FULL OPREMA

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO M ***


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E OD AVTOSALON SO PERFEKTEN MOTOR I PREKRASEN ENTERIER **OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- ESP
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- PARKTRONIK
- BOARDCOMPUTER
- MANUELEN MENUVAC
- KLIMA
- I USTE MNOGU OPREMA****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO M LIDER VO UVOZ NA POLOVNI VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
OPEL COMBO 1.7 CDTI -05 MAKS AUTO 2 800 ЕУР
AUDI A3 Sportback 1.6 Tdi 77kw Ambiente Euro 5 Maksauto M 0 МКД
VW GOLF 1.9 TDI HIGHLINE 74 kw -03  MAKS AUTO 0 МКД
SEAT LEON ST 1.6 TDI -14 DSG CISTO NOV MAKSAUTO M 0 МКД
Кон почеток