Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 CC - 110ks

4 300 ЕУР

Се продава од: Saso 07 септ. 00:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Peugeot
Модел
207
Se prodava PEUGEOT 207 CC,2008 god, 110ks , so pominati 200 805 km 100% REALNI,provereno odlicen,servisiran kompletno,CABRIO-tvrd krov (raboti perfektno), kolata ne e farbana ni udirana,perfektno socuvana bez ostetuvanja.
Leaflet
Кон почеток