Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 207 -06

3 500 ЕУР

Се продава од: Игор 27 окт. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
207
Автомобилот е во одлична состојба. Редовно сервисиран, со фул опрема. Гратис опрема 4 гуми со алуминиумски бандажи.
Игор
077 972 250
Кон почеток