Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto

3 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 EUR
Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km tekna 2010 MT Auto 7 500 EUR
VW Golf 1.6tdi 105ks bluemotion 139.000km navi 2012 MT Auto 7 800 EUR
Opel Agila 1.2 85ks facelift 153.000km 2009 MT Auto 3 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
207
peugeot 207 1.4 benzin 90 ks comfort oprema euro-4,
- 170000 km , servisna kniska unikat ! ! !
-- 100% garancija za km ! ! ! --

- klima (ladi perfektno)
- radio cd mp3 usb aux sd card
- esp sistem protiv prolizguvane
- recaro sedista so podesuvanje
- abs asr srs sistemi za stabilnost
- multifunkcionalen bord kompjuter
- servo volan so podesuvanje
- greaci na retrovizori
- senzori za dozd
- el na stakla
- 6 airbags
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana
- novi gumi 2019
- kolata e na realni ** 179000 km **
- 100 % garancija za kilometri
- servisna kniska do posleden km
- alarm
- najekonomicniot motor i najizdrzliviot motor
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi, nema udari i nema ostetuvanja
- po kolata nema farbani delovi, podvozje stegnato bez tropanje, motor mnogu tivok bez nikakvi sumovi, mnogu brz, mnogu ekonomicen

--- uvezena od italija ....plateni site davacki do registracija

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto 6 800 EUR
Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto 5 700 EUR
Peugeot 207 1.4hdi 70ks 134000km 2008 MT Auto 3 500 EUR
Audi A4 2.0 TFSI 200ks navi avtomatik 2009 MT Auto 8 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации