Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 207 1.6HDI

3 600 ЕУР

Се продава од: Розита 01 дек. 15:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Peugeot
Модел
207
Se prodava Peugeot 207 1.6HDI 2006god (168.000km) kolata e vo odlicna sostojba so zimska oprema i plus ima letni gumi..
Cena--3.600€ ne e Fix..
Za poveke Informaci 074-600-959..
Розита
074600959
Leaflet
Кон почеток