Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 207 Van

3 000 ЕУР

Се продава од: etisen 03 дек. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
207
Se prodava Peugeot 207 od firma. Vo dobra kondicija, socuvano: Klima, centralno, el. na prozori dva kluca, gumi letni i zimski. Cenata e 3000eur + DDV.
etisen
0038975282507

Viber:
/

Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации