Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Се продава од: Dejan Avramovski Вчера 20:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Peugeot
Модел
207
Se prodava PEUGEOT 207 1.4 HDI
Cela godina registrirano osum godini ne otuguvano!!!
Voziloto poseduva: Klima ured, Servo volan, Senzori na sedista, Zatemneti stakla so A-test, Cetri novi gumi, Ksneon sveta, Dvd player so Usb i BlueTooth, Servis napraveno komplet filtri i maslo pred nepoln mesec, Golem servis na voziloto treba da se pravi za 20 000km.
Cenata e iksna !!! Bez zameni !!!
Dejan Avramovski
078319131WhatsApp:
078319131
Кон почеток