Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 207 1.4 sport 65kw nova uvoz Holandija

3 950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон Денес 08:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

26 Огласи во продавницата

Fiat Punto 1.3 mjet 62kw uvoz Holandija 3 650 ЕУР
Toyota Yaris 1.4 d-4d unikat uvoz Holandija 3 799 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI  110KS COSMO PERFEKTNA 4 150 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA 6 599 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
207
KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR.
FULL OPREMA.
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

.**** POVELETE VO AVTO BARON ****


RASPOLAGAME SO POVEKE VOZILA
Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 [email protected] Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
076521251
Авто Барон

Авто Барон

26 Огласи во продавницата
PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA 3 850 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI  110KS COSMO PERFEKTNA 4 150 ЕУР
Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija 6 490 ЕУР
FORD FOCUS 1.6 TDCI 118000KM UNIKAT UVOZ HOLANDIJA 4 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации