Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4HDI 68KS 2006 AUTO KODEKS

3 750 ЕУР

Се продава од: AUTO KODEKS 07 јан. 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
207
PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW.68KS PROIZVEDENA 2006GOD.
MNOGU MALA POTROSUVACKA NA DIZEL GORIVO OD 5litri NA 100km.VO GRAD.
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS SO FAKTURA I GARANCIJA NA SET REBRAST KAIS.PRED 8000KM.
ULJE I FILTRI SMENETO PRED 8000KM.
REGISTRIRANA DO 18.01.2018GOD.
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA
ABS
ESP
AIR BEG
SERVO VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
FABRICKO CD
BORD KOMPJUTET
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA OGLEDALA
4 ZIMSKI GUMI
SVETLA ZA MAGLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
I DR.
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED.
STEGNATO NA VOZNJA NEMA DA KRCNE NI TROPNE.
MOTOROT RABOTI KAKO CASOVNIK.
ENTERIEROT-EKSTRA
NA REALNI KM 106300
BEZ ZAMENI


AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVAR BORIS TRAJKOVSKI ODMA POSLE SEMAFORITE KAJ NASELBATA USJE PRED PSS TEHNICKIOT PREGLED.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации